vířivka

Víko na vířivku

Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.
Kvalitní kryty a horké vany kryty s výjimečnou hodnotou.Custom lázeňských kryty, které jsou dobře postavené poslední delší než standardní krytu vířivky. My tady v Vířivka Works našli ten správný vzorec pro výrobu různé stupně a svíčky z Vířivka kryty. Nebudete muset prolomit bankovní účet, stačí najít kvalitní vířivku nebo kryt lázně, která bude trvat!Co odděluje naše lázeňské kryty a horké vany kryty z jejich? Na Hot Tub Works, bez ohledu na to, jaký model si objednáte, izolace kužel nabízí nejlepší kombinaci pevnosti a ochrany tepla bez zvyšování krycí váhu na minimum. Každý jeden z našich krytů, bez ohledu na modelu, který zvolit, je vybaven vrstvou polyethylenu laminátu připevněna k pěnového jádra. To chrání vaše lázně krycí izolace proti vlhkosti invazi – nejhorší noční můra, vířivku majitele! Bez ohledu na úroveň krytí se rozhodnete, jsou vyrobeny s použitím jen to nejlepší 30 unce námořní stupeň vinyl na trhu. Vyrábíme všechny naše lázní kryty s nejvyšší úrovní péče a integrity. Naše pověst záležitostí!

Proč lázeňské kryty a horké vany kryty na tom?

Váš spa kryt je nedílnou faktorem zdraví vašeho horké vany. Vysoce izolovaná lázně kryt, s nadprůměrnou hodnotou R se šetří nejen vaše peníze za náklady na energii, ale prodlouží životnost dílů a vybavení. Lázně kryt, který udrží teplo bude úlevou pro váš řadič, ohřívače a čerpadla, mimo jiné. tepelná ztráta je nevyhnutelná přes špatně izolované nebo voda nasycená lázeňské kryt, který bude vaše zařízení (zvláště váš ohřívač) pracují těžší, než to má. Jakmile pěna lázně pokrytí je již nasycen vodou, R-Value rozptýlí, která se promítá do staré dobré výrazu „peněz do (SPA) vypustit“.

Přestože „vířivky“ a „lázně“ jsou technicky liší (i když termíny jsou často používány zaměnitelně), „horká vana kryty“ a „Lázeňské centrum se rozkládá“ jsou stejné. Mnoho firem používá různá jména nebo štítky pro ně, nebo vložit název značky lázní do názvu krytu. Jména jako jacuzzi kryty, Sundance lázeňských kryty, Termální lázeňských kryty a Cal s lázeňským zařízením kryty jsou stále odkazovat na stejný typ produktu. Naše Zakázková výroba lázeňských kryty budou provedeny, aby se vešly rozměry uvedeno, a bude se perfektně hodí ohledu na to, v lázních značka.

Obchodní a vlastní lázně a Vířivka Kryty?

Byli jsme při obchodním lázeňských kryty a komerčních vířivku kryty pro téměř deset let. Naše vlastní vířivka kryty se používají v mnoha komerčních aplikacích. Jsme největším výrobcem zakázkového lázní pokrývá dnes, protože budeme používat CAD systémy pro vytvoření výkresů každého lázeňského krytu vyrobeného. Každý aspekt výrobního procesu je automatizován v co největší možné míře, což nám umožňuje vyrábět lázeňských kryty a horké vany se týká vašich přesných specifikací. V průběhu let jsme učinili lázeňské kryty a horké vany obaly pro každý typ klienta a aplikace: vodopády, přetečení tekutin, negativní okraj bazénu / spa kombinací, a skalní útvary nejsou žádný problém pro nás! Byli jsme věřit, že výroba lázeňských kryty pro Camp Davidu, stejně jako některé z největších vodních parků v USA. Kromě toho s ohledem na tvar a velikost Vašeho bazénu jsme také design založený na hmotnosti a pevnostní požadavky vaší aplikace. Zjistili jsme, že je důležité vzít v úvahu kvůli povětrnostním podmínkám lázně kryt je umístěn v jakož i personál jsou k dispozici pro odstranění lázeňského krytu. Náš tým designérů a zakázkový lázeňské odborníci krytu může pracovat s vámi, aby poskytnout podrobný nákres určený právě pro vaši aplikaci na vyžádání.

Chystáte Vířivka Cover Green

V poslední době jsme dosáhli nový milník ve výši naším zvykem Vířivka krytu produkce na více než 300.000. Náš růst v průběhu posledních 7 let nebylo snadné, ale to bylo velmi obohacující. Byli jsme schopni vytvořit více pracovních míst, koupit větší množství surovin, a poskytnout více přepravní smlouvy pro všechny naše domácí partnery. Jedním z aspektů, které jsme nejvíce hrdí na je technologie, jsme investovali do: všechny suroviny v našem výrobním závodě musí být odříznuty automatech, odstranění přebytečného odpadu a vytvoření bezpečného pracovního místa. Použitím technologie v maximální možné míře jsme snížili naši spotřebu energie a byli schopni vyrábět v nejvyšší kvalitě vířivka zakrývá k dispozici.