vířivka

Jak opravit díru ve vířivce?

Nic nemůže zničit den horké vany majitelů „rychleji, než poznání, že existuje netěsnost v jejich vířivce. Naše chovatelské potřeby dopřejí vaším mazlíčkům nejvyšší péči. úniky Horké vany může být velmi frustrující, protože jsou často těžko vystopovat zejména v případě, že jsou velmi malé. Vaše počáteční myšlenka může být, že se díváte na potenciálně nákladnou opravu, která bude vyžadovat odborníka, lokalizovat a opravit. I když to může být pravda pro některé úniky v závislosti na vaší úrovni odborných znalostí a šikovnost, v mnoha případech můžete opravit některé z nejčastějších netěsností sami.

I když je pro nás nemožné pokrýt všechny možné úniku a opravy průvodce v jedné jediné pracovní místo, dnes budeme se podívat na některé z nejčastějších netěsností, které se nacházejí v horké vany a jak si můžete snadno a (obvykle) levně opravit sám, aniž by museli volat instalatér nebo vířivce odborníka.

Běžné netěsností viníci

Některé z nejčastějších míst najdete úniky jsou:

Čerpadlo
Union Kování
Ohřívač
ventily
připojení
skořápka
To není v žádném případě úplný seznam, ale rozhodně dobré místo pro start. Ve většině případů bude horká netěsnosti vana se nachází v těchto oblastech. Pojďme se podívat na každou z těchto komponent a jak to opravit úniky vody na každou z nich. Při lovu dolů únik, bych naznačují, že začnete v horní části seznamu a pak práci si cestu dolů.

Tipy úžasné Vířivka péče a triky
27 Děsivý Tipy a triky Vířivka péče

Kolekce z nejlepších, nejvíce unikátní, nejvíce netradiční tipy Vířivka péče a triků z těch nejlepších, že vířivka průmysl může nabídnout.

Zde se dozvíte více »

Čerpadlo
Čerpadlo je pravděpodobně nejčastější místo, kde najdete úniky ve vaší vířivce. Před kontrolou čerpadlo, vypněte napájení a dívat se pod čerpadlo na prosakování vody. Pokud tak učiníte najít vodu, bude pravděpodobně nutné vyměnit těsnění čerpadla nebo celé čerpadlo úplně.

Vodní cesta plasty 3420610-1A 1,5 hp 115 2-Speed ​​2
Vodní cesta plasty 3420610-1A 1,5 hp 115 2-Speed ​​2 „x 2“ Výkonný 48 Frame Spa čerpadlo výtlačné straně
Katalogová cena: $ 229,99
Cena: $ 229,99
KOUPIT na Amazon
Ohřívač
Jakmile budete eliminovat čerpadlo jako vaše netěsností příčinu, je na čase zkontrolovat celou sestavu tepelného potrubí. Ten se skládá z topného tělesa, tlakovým spínačem, a další komponenty. Pokud zjistíte úniku vody z některého z těchto dílů budou muset být objednány a vyměnit.

Union Kování
Svaz tvarovky okolo obou čerpadlem a ohřívačem jsou další častou příčinou netěsnosti, jak se mohou snadno uvolnit v průběhu času. Pokud některý z těchto zařízení jsou uvolněné, dotáhněte rukou. Nikdy nepoužívejte klíče k utažení těchto kování.

ventily
Zkontrolujte, zda každý ventil na vaší vířivce. Existuje několik stylů ventily na horké vany a tento typ ventilu bude určovat, co je potřeba udělat, aby ji opravit. Nůž styl ventily, například mají dvě poloviny, které jsou přišroubovány k sobě. Mezi nimi je těsnění, které je známo, že selhání a způsobit únik vody. Některé horké vany mají ventily instalované na obou stranách čerpadla, takže voda nemusí být vypnutí nebo odstředí k opravě čerpadla. Tyto ventily jsou také náchylné k netěsnosti a musí být vyměněna.

připojení
Zkontrolujte, zda všechny ty trubky, trysky a všechny spoje na těsnost. V některých případech, vše, co bude muset udělat, je dotáhnout spoje nebo uzavřete je. Pokud zjistíte, že máte jet, která teče, to je nejvíce často selhává těsnění. To bude třeba vyměnit. Poraďte se se svým horkým výrobcem vaně na to, jaký typ těsnění byste měli koupit. Můžete najít jeden z PVC trubek má trhliny nebo dokonce díru. V takovém případě můžete vyzvednout složku molekulární spojování s názvem Plast-Aid může zalepit tyto trhliny a díry. Tento materiál ztuhne a je ve skutečnosti větší než samotný PVC.

Vířivka Shell
Většina vířivka skořápky jsou vyrobeny ze silného sklolaminátu v kombinaci s dalšími vrstvami, které tvoří únik téměř nemožné. Ve většině případů, to je ve skutečnosti problém s jedním z trysek nebo jiných složek, které se vážou k plášti, a nikoli samotné nádrže. Pokud máte netěsnost shell však Plast-Aid je určitě stačit.