vířivka

Domácí sauna

Outdoor Living dodává širokou škálu saun a variací parní lázeň, které jsou vhodné jak pro instalaci do vašeho domova či profesionálně v nebytových prostor, hotelu či lázní.

Mood Sauny

Saunu byl navržený pro uživatele sektor pohostinství s náladu. Nálada je flexibilní s možností výběru ze čtyřech různých velikostech a je vhodný pro rohu, zády ke zdi nebo výklenek instalaci takže je ideální pro jakýkoli vlastním nebo společným relaxačním prostorem.

Luxusními doplňky a inovativní funkce byly navrženy tak, aby poskytnout kompletní zážitek z pohody, zatímco zbývající snadné použití a údržbu. Hemlock výstavba byla pečlivě zvážit poskytnout příjemný zážitek a saunu konstantní energetické účinnosti, které napomáhají snížit náklady a zajistit nálada se stane přínosem pro vaše podnikání.

Sasha Rozsah

Rozsah Sasha integruje luxusní sprchovací kout, parní lázeň a sauna určená pro jakýkoli prostor, styl nebo funkčnosti, od největšího k nejmenšímu místnosti, od rekreační oblasti hotelového vašeho domova.

To vše v jednom spa zkušenosti s technologiemi, Tepidárium, Hammam a caldarium byl navržen tak, aby vyhnat toxiny a posilují imunitní systém. To je perfektním doplňkem každé domácnosti nebo v hotelu, který vám nabídne relaxaci, kterou potřebujete po dlouhém dni. S deseti možných kombinací parní sprchové kabiny, parní sprchy a sauny můžete mít lázeňský zážitek, aniž by museli opustit domov.

Řada Sasha rovněž nabízí flexibilitu v rámci jednotlivých prvků; existují tři možnosti saun, aby odpovídal vašim potřebám – finská, Roman & Bio zatímco sprchou a parní lázně nabízejí také různá nastavení, aby vám větší možnost volby. Chromodream Osvětlení a technologie Bluetooth jsou dotvářejí, aby to co nejvíce relaxační prostředích byste mohli možné představit.

Tylö Rozsah

Saunu od Tylö je investicí do větší pohody, který poskytuje garantovaný výnos, rok za rokem. S tím budete mít místo, které je stejně dobrá pro trávení času s rodinou a přáteli, protože je pro pauzu od každodenního života na vlastní pěst. Plánuje patří sauna při budování nové vlastnosti či renovaci stávající je jednoduchá – je obvykle dost prostoru.