vířivka

Jacuzza vířivka

Jako v každém Vířivka, kvalita vody a energetická účinnost jsou klíčové prvky, které je důvod, proč stále Jacuzzi® má ClearRAY® čištění vody systém, který využívá UV-C technologii okamžitě vám čisté a jasné vody.
CLEARRAY® také snižuje množství sanitizer budete muset použít. Všechny naše modely přinášejí teplo, pohodlí a povzbuzující Masáže vodní. Je to nejlepší způsob, jak relaxovat a znovu doma, s rodinou a přáteli. Nejtěžší je jen vybírá, který z nich, s řadou modelů a barev. Existuje celá řada sbírek, které Jacuzzi® poskytuje ideální …

™, Classic Collection J200

Když přijde na hodnoty, kvality a spolehlivosti rozsah J200 ™ je nejlepší volbou. Má výkon a styl je synonymem Jacuzzi®, a je ideální úvod do mnoha výhod vodoléčby, že její klasické trysky mohou dodat. Tato řada zahrnuje vlastnosti: Standardní Ovládací panely, klasické trysky, Classic masáž chodidel, 2stupňový filtrační Multi Barevný osvětlení, pohodlný opěrkami hlavy, vestavěné Držáky nápojů a Classic vodopádu. Mnohé z těchto modelů lze vybavit na stereo systému Bluewave®.

Comfort Collection J300 ™

Nová generace vylepšených a rafinovaných vířivek, řada J300 ™ nabízí zlepšenou výkonnost hydromasážní. PowerPro® terapie sedadla dodat cílenější a silný paprsek pro hlubší masážní efekt. V řadě svěžích barev, můžete si vybrat design, který doplní váš životní prostředí. Tato řada zahrnuje funkce: světelné přesnějším Speciality PowerPro® BX a FX-L trysky, 4-Stage filtrace, inteligentním přístupem dveře, Premium LED osvětlení, Oboustranné podsvícení opěrkami hlavy, osvětlené držáky nápojů, voda Rainbow® Waterfall.

Účinné Collection JLX ™ Energy

Plochý vrchol železniční minimalistický design JLX® kolekce nejen dobře vypadá, ale je navržen tak, aby nepřekročil normami umožňuje energetické účinnosti rozsah funkcí zahrnuje: Osvětlené Advanced Control, Energy optimální výkon, patentovaný Top Deck design, Speciality RX trysky, intimní osvětlení, Integrovaný Waterfall, Comfort opěrky hlavy a 4-Stage filtrace.

Italský Design Collection

Symfonie formy a funkce, to krásně vytvořený kolekce v sobě spojuje to nejlepší z italského designu, vybavenou špičkovou technologií wellness. Jakmile jste uvnitř svého italského designu vířivce si můžete dopřát v konečném hydroterapie masáže – zatímco zvenčí, si můžete dopřát své smysly ve skutečně ikonickým designem.

Sbírka Designer J400 ™

Nabízí vám dokonalý wellness zážitek v prostorném prostředí s nekompromisním výkonem. Hudba, světla a vynikající hydromasážní kombinovat bez námahy dodat skutečně jedinečný zážitek. Tato řada zahrnuje funkce: Protouch ™ Control, Speciality PowerPro® RX a PX trysky, 5-dvoustupňovou filtrací, který se odlišuje vysokým opěradlem design, status kontrolka, Rychlá kanalizačního systému, Premium LED osvětlení, nastavitelný podsvícení opěrkami hlavy a inteligentní přístupová dvířka.

The Luxury Collection J500 ™

Kombinuje inovativní technologii, průkopnický design a legendární Jacuzzi® hydromasáž, sbírka J500 ™ zavádí nový standard ve vaně luxus. Tato řada funkcí zahrnuje: Protouch Glass Control, Curvalux ™ Designer exteriér, Dual Více barev vodopády, ProEdge ™ Vnitřní osvětlení, modernizovaná RX Therapy sedadlo s exkluzivní FX-D Jet, elegantní polstrovanou Podhlavníky, 5-stupňová filtrace, Quick kanalizačního systému a integrované Corner Vnější osvětlení.

 

Všechny naše Hot Tubs zahrnují standardní doručení: * a instalaci na svou základnu a napájení, jakož i včetně krytu, startovací balíček chemický a dva kroky stupně