vířivka

Bazén s wellness

Outdoor Living poskytují dvě značky swimspa; TidalFil a AquaFit. Rozsah inovativním designem vám umožní plavat, stretch, řádek, jog, odpočívat a hrát s posilovnou a bazénem zabudovaným do jednoho. Nyní můžete mít všechny výhody tělocvičny doma s výhodami hydroterapie, jak zlepšit svou cvičení zážitek. Každý výrobek v rozmezí je navržen s výběrem dalších doplňků, které mohou být přizpůsobeny cvičebního režimu pro sebe a svou rodinu.

Systém AquaFit může být použit jako nekonečné kolo bazénu, nebo k chůzi, běhu, úsek, řádek a sílu vlaku, zatímco suspenduje ve stavu beztíže vody. Outdoor Living dodávat jen ty nejkvalitnější swimspa, které jsou navrženy tak, aby běžet co nejefektivněji, aby se minimalizovaly náklady na odchozí. AquaFit je zážitek jako žádný jiný; vytvořen s cílem zlepšit kvalitu života pro vás a vaši rodinu.

Produkt AquaFit začalo s původním AquaFit 19 Swim spa a vize má protože se vyvinul, stal patentovaný a prokázáno, že vydrží po celý život.

Naše Leeds showroom má AquaFit Swim Spa k dispozici pro vás vyzkoušet před zakoupením. Zavolat nebo pokles dnes uspořádat svůj mokrý test. Všechny naše Swim Lázně zahrnují standardní doručení: * a instalaci na svou základnu a napájení, jakož i včetně krytu, startovací balíček chemické a kroky.