vířivka

Venkovní vířivky

Pokud hledáte alternativu ke značce Jacuzzi® vy, pak Outdoor Living pracoval poskytovat širokou škálu dalších vířivek, aby vyhovoval vašim potřebám. Rozsah vířivky a Swim Spa dostupných vynikající hodnotu za peníze bez kompromisů v kvalitě.

Všechny venkovní bydlení vířivky jsou vyráběny v Americe a Evropě s vysokým standardem kvality, aby zajistily najdete velikost a vlastnosti vašeho přání za velmi příznivou cenu. Jacuzzi Direct tvrdě pracoval s venkovní bydlení plnit standardy kvality našich selektivních spotřebitelů; ty, kteří vyžadují efektivitu, kvalitu a estetický vzhled. Tam jsou také Hot Tubs v tomto rozsahu, které jsou postaveny s kombinací vyspělé techniky a umění vytvářet horké vany určené pro condo a městských majitelů domů. Z tohoto důvodu se specifickými nároky na prostor jsou od vlastnit vířivku již není vyloučen.

Projděte si Outdoor Living výběr vířivek s ujištěním, že pokud zvolíte Standard nebo Deluxe modelu, oba jsou stejně zavazuje ke kvalitě, protože jsou k účinnosti. I naše nejzákladnější balíček zajistí, že vaše Vířivka zkušenost je stejně luxusní jako vždy s teplou vodou poháněného tryskami z nerezavějící oceli budete brzy najít stres každodenního života tání pryč.

Všechny naše Hot Tubs zahrnují standardní doručení: * a instalaci na svou základnu a napájení, jakož i včetně krytu, startovací balíček chemický a dva kroky stupně.