vířivka

8 způsobů, jak krásně zabudovat venkovní vířivky

oaking v bublající venkovní vířivce je jedním z největších potěšení života. Je-li vana není v provozu, i když zíral na ty ošklivé vinylových desek může cítit jako kýbl studené vody je hodili na hlavu. Vířivky představovat větší estetické problémy, taky. Prostě, jak se vám integrovat 600 stě galonů nádobu s vodou do krajiny a mají to dobře vypadat?

Zde je osm způsobů, jak pracovat v horké vaně při zachování vaší zahradě krásu.

1. Umístěte ji správně. Nenechávejte všechny strany vašeho horké vany vystavena. Místo toho použijte stávajících stěn a zábradlí skrýt více stran, pak maska, co zůstane s dřevěným krytem. Čelem, uvidíte funkční kroky vedoucí k vaší vaně, ale z boku, bude vana jevit jako teplé dřevěné stěny.
2. Kotevní venkovní místnosti. Použijte svůj vana vytvořit venkovní prostor lázně-like, který je oddělený od vašeho jídelním koutem. Zde uvedený příklad využívá kroky dřeva, které byly dodány s vanou a oblast je částečně obklopena ze skelných vláken altánku, vytvářet zahradní podobné jeskyně, která nebude nikdy muset být překreslena.
3. Ať je to ohnisko. Tento cedr vana je relaxační vodní prvek, i když není v provozu. Tato metoda vyžaduje odborné provádění, jak je drenážní systém kašny je zabudována do trezoru, který také ubytuje cedr vana.
4. Dejte mu charakter. Zvažte umístění starou dráp-noha vanou – které mohou být často získávány za asi $ 100 – v odlehlém koutě vaší zahradě. Pokud umístíte vanu v blízkosti vašeho domu, instalatér může často proniknout do vašeho stávajícího topného tělesa, dále minimalizuje vaše náklady.

5. Rostlina až k okraji. Na rozdíl od Podlahová bazény, lázně nevyžadují širokým obloukem ze zpevněné plochy pro přístup. Místo toho použijte vaše vana jako krásné zahradě záchytný bod.
6. Skrývat úplně. Vířivka? Co horké vany? Vlastní-postavený lázně poskytují největší škálu možností pro utajování, a to i když jsou nadzemní. V tomto případě kamenná zeď skryje vanu z terase, zatímco stěna pokračuje jako součást terasovité zahrady.
7. Vytvoření terasu. Dokonce inground vany vyžadují potahy – z nichž mnohé, přiznejme si to, jsou vyloženě ošklivé. Tento majitel domu se rozhodl pro důmyslného valivým krytem, ​​který funguje jako terasou.
8. Uložte kryt. Válcování lázně se vztahuje také ušetřit vám potíží s otočit zpět těžký, mokrý nepořádek. Restauratoři chtít, aby zvážila budování platformy palubní kolem lázní, což umožňuje válcování kryt klouzat lehce pod ním. Když lázně není v provozu, jeho kryt jednoduše stane součástí balíčku.