vířivka

Jóga ve vířivce

Co Vířivka jóga může udělat pro vás

Jóga je jedním z nejlepších forem cvičení, které můžete udělat pro tělo i mysl. Je to účinná pro budování síly a pomáhá k odpočinku. Ale pro některé, jóga může být docela náročné. To vyžaduje, abyste ohýbat, stretch a rovnováhu způsoby, které jste možná nikdy představovali byste mohli.

Šťastně, Vířivka Jóga pro začátečníky nabízí výraznou výhodu oproti jógy na souši: kombinace Jóga, vztlak teplou vodou a sedacího a stranách vířivce.

To vám umožní najít větší flexibilitu a podporu než obvykle by ve studiu jen s podložkou, a můžete jej provádět v soukromí svého dvorku. Můžete použít jakýkoli druh horké vany, jakékoliv velikosti, jakýkoli model, a sledovat program svým vlastním tempem.

Váš trénink je veden Jackie, certifikovaný instruktor jógy, který vás provede základy hathajógy v horké vaně s lehkostí.

Začíná s jednoduchým warm-up můžete udělat uvnitř nebo vně v blízkosti vaší vířivce. Poté se přesune do horké vany zahájit sérii jednoduchých, povzbuzující póz a ven z vody.

S tímto Hot Tub jógy pro začátečníky video, budete …

Získejte všechny zdravé dávky cvičení teplé vody
Užijte si jednoduchý fitness zábavu ve vířivce kdykoliv
Tón nahoru a natáhnout na jakékoliv úrovni fitness
Prozkoumat Hatha základy jógy svým vlastním tempem
Chceme, Vířivka jógy cvičení být pro každého, bez ohledu na to, kde žijete, nebo jaké jsou vaše kondice zkušenost je. To je důvod, proč je tato relace zastřelen ve skutečném dvorku, ne soubor nebo studio. Budete ani nevšimnete, hračky pro děti na pozadí! Takže si své oblek a váš ručník připraven.

Vířivka Jóga vám přináší všechno, co se líbí jógy, horká jóga, vířivky relaxaci, a další!