vířivka

Vtipné fakta o vířívkách

Funny Fakta o vířivky!
Vířivky, nebo ekvivalent, mají dlouhou historii nahrané předchozích lidskými (a jiných) civilizace pro celou řadu staletí. Nyní, když jsme všichni v nejlepším myšlení, pojďme se podívat na pozoruhodných skutečností o vířivkami myslet na příště budete mít namočit.

Jacuzzi „Jets“ vznikal od časného Aircraft obráběči, jacuzzi Bros!
Jacuzzi není název vymyslel nějakou geniální reklamní společnosti; to je příjmení 7 Brothers, která se přistěhovali do Spojených států z Itálie na přelomu 20. století. Transplantované na západním pobřeží v Berkeley v Kalifornii, sourozenci Jacuzzi vytvořil svou metodu do výroby letounu podnikání, obrábění čerpadel a vrtulí kromě vůbec prvního uzavřeném jednoplošník, který byl využil podle US Postal Service.
Přechod své znalosti s hydraulickými čerpadly letadel k hospodaření s nimi nakládáno, bratři byli položení základu, který by v konečném důsledku podporovat mnohem více osobní záležitost. V roce 1948, jeden sourozenec navrhl vanu čerpadlo pro své dítě, které bylo nemocnou chronickým nepohodlí dued revmatoidní artritidou. Čerpadlo byla zřízena ve vaně v domě poskytovat každodenní whirlpool ošetření k léčbě mladého chlapce.
V průběhu příštích 25 let, vývoj názvu jacuzzi jsme všichni obeznámeni s udělal svou metodu k obecnému očích veřejnosti. Tím, 1970, trh health club byl vzlétat s jacuzzi sourozenci vede cesta.

Stejně jako vířivky? Děkuji tektonických desek!
Koupání viděl oživení v západní Evropě po celou dobu trvání renesance po křižáky z Blízkého východu, nicméně Japonsko poskytuje pohled na některé z nejstarších využití namáčení lázní. Vraťme se zpět k A. D. 552, ke koupání byla důležitou součástí buddhistické kultury. Nachází se v rozmezí do sopečné pásy, Japonsko nabízí mnoho přírodních horkých pramenů, které byly použity jako způsob, jak očistit tělo hříchu a přinést hodně štěstí.

Hot Tubs? Spíš Hot Stones!
Některé z prvních vířivkami byly docela jednoduché v přírodě. Ať už to byl kráter naplněný vodou nebo mramorovou vanou, starověkých muž našel způsob, jak ohřát vodu vznikající horkými kameny přivést vodu do pěkné prskající teplotní úrovni.

Na světě nejvíce Diverse Jacuzzi titul udělený v roce 2012
Na závěr mohu poskytnout Organizaci spojených národů relaxace? V listopadu roku 2012, 26 osob z 26 různých národů hromadí do vířivky nastavit zcela nové Guinnessově knize rekordů pro většinu zemí zastoupených ve vířivce. Některé země byly odvrátil, protože vana dosáhl své schopnosti.