vířivka

8 znepokujících pravd o vířivkách

Rocková pevná ocenění pro horké vany, tak bych se vsadil, je do značné míry univerzální věc. Chci říct, co není na lásku o dobrém vířivce, amiright? No, zřejmě … existují věci. Zatímco oni mohou maskovat kolem, jak zdánlivě krásné, bublavý bazény tepla, ve kterém se namočit když naši psi jsou opravdu štěkání, jsem tu, abych vás informoval, že vířivky jsou hrubé. Gross AF. Jsou žumpy špíny a varnou deskou pro všechny druhy barevných choroboplodných zárodků. (Promiň? – Příliš mnoho)

Je to legrační, pak zvážit, jak sexuální konotace vířivek se stala v průběhu času – zejména díky, jsem si jistý, aby každé epizodě z Jersey Shore, která někdy vysílala. Ale myslím, že to dává smysl; Myslím, že pokud budete mít napůl nahá zaplavat v jednom s někým jste alespoň vzdáleně přitahována k věci jsou nevyhnutelné. Je smutné, že nikdo z mých příspěvků, aby se připojili různé MTV reality televizní pořady byly vždy přijímány, takže jsem přesně nevím, jaké to je na vlastní kůži … ale víte; Chápu to.

Každopádně jsem odbočil. Pokud jde o to, co ostatní věci se děje uvnitř horké vany, zvažte těchto osmi skutečně nechutné (ale naprosto pravdivé) fakty I nekryté – a přijměte prosím moji omluvu předem, pokud jsem totálně zničil je pro vás pro život:

Existuje skutečná Sh * t V tu
Získat toto: Podle Centra pro kontrolu nemocí, každý prochází této ošklivé, ošklivé světě s asi 0,14 gramů výkaly připojených k jejich osobě. To je v průměru lidé. A když tyto sh * t-krytá – včetně ty a já, protože nikdo z nás není v bezpečí – zřídit tábor v malém, doutnajících bazénu, ty 0,14 gramů připojit k hovno lidí vývar. Promiňte.

… A Sh * t Creatures
Ach jo – to je asi dostat ještě horší. Itty zflikované paraziti známí jako cryptosporidium dařit ve veřejných prostorách plavání, a jsou často nachází uvnitř horké vany a vířivé vany. Ve skutečnosti, oni mohou přežít až 10 dnů v chlorované vodě, což znamená, že je to docela těžké se zbavit věcí. Ale tady je místo, kde se dostane i Grosser: V případě náhodného požití byť jen trochu vody, zatímco lenošení v horké vaně, drobné chyby plavat do tenkého střeva, kde budou podat do těch zdí. Po poflakovat se tam na chvíli, paraziti vyprázdnění sebe ven, přes super vážného záchvatu průjmu. Zábavné časy.

Mohou vám UTI
Jednou jsem si stěžoval na vole spolupracovníkovi o infekce močových cest, když empathized s tímto malým přeplnění: „Jo,“ řekl. „Dostal jsem jeden z vířivky předtím. F * cking hrozné.“ Vzhledem k tomu, že byl hodný a snaží se politovat se mnou, nechtěl jsem sondovat dál. Místo toho jsem později googled, a – ano, mikroskopické tvory, kteří se daří v horké vany vám může dát UTI.

Mohlo by tak dojít vás s kožní vyrážkou
Další hrubá věc, která může číhat v horké vaně je mikroskopická klíčků s názvem Pseudomonas aeruginosa, který kroutí kolem v teplé vodě radostně, příliš malý na to pouhým okem vidět. Často se připoutá váš plavek a dává vám navíc tragické vyrážku v podobě mírně červených a svědící hrboly. V některých případech však tyto drobné hrbolky zvednout sami sebe na malé blistery žárovek plné hnisu. (Sexy.) Naštěstí tohle se skutečně děje jen v ne tak dobře udržovaných horké vany, takže tam je způsob, jak se jim vyhnout.

Vykostění In One zvyšuje vaše šance na kvasinkovou infekci
Chlór zkazí váš poševní pH rovnováhu, že vás vystaveny většímu riziku kvasinkovou infekci, což znamená Getting Any v hooha může přijít s cenou. A hádejte, co je opravdu dobré strkat chlorované vodě up your nejsvětější z otvorů? Péro.

Lidí zemřelo v nich
To není cvičení. V prosinci loňského roku, žena našla mrtvolu na queensské Spa zámku v horké vaně. Cítila, že něco s nohou. To něco bylo 84-letý muž, který vklouzl pod povrchem, kde se utopil. To není ani jediný nedávné bublinky úmrtí související v New Yorku, ačkoli. Loni v dubnu, Brooklyn pár zemřel ve svém vlastním vířivce. I když, abych byl spravedlivý, tam byl údajně také zjištěno, obrovský, prázdná láhev vodky v okolí, takže nemůžeme přesně jen vyčítat vířivku zde.

Lidé Pee V líbí, All The Time (Ale to už věděl)
OK, takže to jedno není velkým překvapením. Lidé pee v horké vany, volně jako oni čůrat bazény. Ale podle CDC, není to vždycky tak neškodné. Když smícháte moč, pot, a výkaly spolu s chlórem, ale ve skutečnosti vytváří něco, co nazývá chloramin, což může způsobit příznaky jako je kašel záchvaty a červené, svědění očí. Vyhýbat se sprchováním off poté, co vaše teplé máčet – které jste pravděpodobně bude chtít dělat tak jako tak od této chvíle, vzhledem k tomu, všechny ostatní věci, které jsem uvedená na tomto seznamu.