vířivka

5 úžasných věcí, které jste ještě nevěděli o vířívkách

Outback slunce kaskády v třpytivé svatozáře meruňky, šeřík a dřevěného uhlí až do posledních zbytků ohnivé koule zmizí za obzorem. V pozadí je Uluru a obrovské rozlohy klidném poušti prázdnoty. Můžete sledovat tento velkolepý Vista ze systému v rámci své vlastní lázně, které tlačí ven krásné, příjemné tryskami na zádech a bocích, hnětení pryč uzlů a pracovní den stres ze samotné struktury vaší duše. Šampaňské váš holding je podobně šumivý do ruky a klouže do krku jako tekuté zlato. Úplnější nebo klidný Australian scény by bylo těžké si představit. Klíčem k tomuto obrázku je lázně!
Uluru_ (Helicopter_view) -crop
Image Source

Jen v případě, že jste nebyli vědomi, vířivá je klíčem k skutečný luxus v daném kontextu, ať už je to v domě, zábavního centra, hotelu nebo resortu. Lázně, jacuzzi nebo horké vany (v závislosti na terminologii) má pravomoc k přepravě obyčejné smrtelníky na hřišti požitek hodný bohů a bohyň.

V případě, že ještě nejste přesvědčeni o výhodách lázní, zde je několik podivné skutečnosti, které vám poskytneme další intrik.

1. Slovo „Vířivka“ pochází z vířivce Brothers

Jacuzzi slovo, i když snazzy, není ve skutečnosti marketing žargon vymyslel nějakou jasnou jiskrou. Namísto toho má své prozaičtější původ v jmenovec sedmi bratrů, kteří emigrovali z Itálie do USA na počátku 20. století. Clever letečtí inženýři, bratři průkopníkem vynález vrtulí, obráběcích čerpadel a vůbec první uzavřený jednoplošník, který byl použit původně americkou poštovní službou. Oni také vynalezl jako první na světě vůbec přenosné čerpadlo J-300. To bylo vynalezeno, aby pomohla syn jednoho z bratrů, který byl churavějící s revmatoidní artritidou. Původní pumpa byla vytvořena s cílem vytvořit whirlpool efekt ve vaně, aby ukonejšil bolest mladého chlapce. Fast-forward dalších 100 let do budoucnosti a slovo Jacuzzi stala synonymem pro lázní a vířivkami.
Vířivka-Brothers
Image Source

2. K lázeňským filtry jsou vyrobeny ze starých fosilií

Některé lázeňské filtry, jako je rozsivková zemina (DE), filtry se skládají z prvků, které jsou miliony let. Planktonu Rozsivky byly kolem roku před dinosaury. Jsou to mikroskopické fosílie tvrdé skořápky řas a jsou nalezené v hojnosti v oceánech, čerstvou vodu, půdu a na vlhkém povrchu. To zkamenělé látka je neuvěřitelně účinný při zachycování molekul vody. V současné době se používají ve studiích kvality vody a se běžně vyskytují v některých bazénové filtry.
Diatom2
Image Source

3. Lázně jsou inspirovány pohybem Techtonic desek na Zemi

Lázně a horké vany jsou pryč-střílet z termálních bazénů. Existují velmi kvůli pohybu desek v naší zemské kůry. Také známý jako techtonic desky, tyto obrovské desky span kontinenty a oceány po celém světě. Je to třít dohromady těchto gigantických techtonic desek, které způsobí, že všechny druhy geografických poruch jako jsou sopečné výbuchy, zemětřesení, vzniku a zániku ostrovů, a za přítomnosti termálních bazénů.

Místa jako Japonsko, Island a na Novém Zélandu, který sedí přímo na vrcholu tření techtonic desek, jsou domovem pro pravidelné geotermální aktivitou. V Japonsku, byly s využitím přirozené teplotní aktivitu na zemi protože přibližně 552 nl. Veřejné koupaliště je už dlouho oblíbenou kratochvílí v buddhistické kultury.
Nicméně to není jen lidé, kteří mají smyslové potěšení z horkých pramenů. V Džigokudani Hotspring v japonském Naganu, kouzelné japonské makaků nebo Snow Monkeys nyní hmatové potěšení z Cuddles společně v útulné bazénů, zatímco sníh padá tiše kolem nich.
JapaneseMacaqueM2262_wb
Image Source

4. Když v Římě

Původně propagována římské aristokracie v průběhu římské říše, posedlost pro veřejné koupání v antice se rychle stala populární pro každého, z pokorného nevolníka na nejvyšší kněžky. Orgány veřejné lázeňské domy v Římě byly komplikované a pozoruhodný čin inženýrství za jejich čas. Byli to místo, kde všichni obchodování, intriky, páří, pití, jídlo a konverzuje tohoto zlatého věku nestalo.
800px-Roman_baths_great_bath
Image Source

5. Organizace spojených národů vířivky

To se může zdát jako jakési podivné reklamní kousek, ale ve skutečnosti to bylo překonat světový rekord. Svět je nejvíce mezinárodní titul vířivka byl udělen v roce 2012 ke skupině 26 lidí z 26 různých zemí, kteří hromadí do deseti osob vířivce a nastavit světový rekord. Alkohol by se s největší pravděpodobností byli zapojeni i účastníci později připustil, že to vypadalo jako dobrý nápad té doby!